Ota yhteyttä

TIIMI

Me olemme Tahos

Niina Karttunen

musiikkiterapeutti, neuropsykiatrinen valmentaja

045 6461533
niina.karttunen@tahos.fi

Kristiina Eemola

musiikkiterapeutti, musiikkipedagogi neuropsykiatrinen valmentaja

050 3122216
kristiina.eemola@tahos.fi

Tuija Kinnunen

tiimiesimies, neuropsykiatrinen valmentaja, kuvataideterapeutti, työnohjaaja,

045 2041107
tuija.kinnunen@tahos.fi

Jaana Koponen

eläineavusteinen neuropsykiatrinen valmentaja

045 2041107
jaana.koponen@tahos.fi

Silja Jokinen

fysioterapeutti

050 4442291
silja.jokinen@tahos.fi

Sara Suvinen

hallituksen puheenjohtaja, osakas

040 5576204
sara.suvinen@tahos.fi

Jari Saksa

Oma Väylä psykologi

045 204 1107
info@tahos.fi

Kirsi Lehtoranta

Oma Väylä sairaanhoitaja/kuntoutuksen ohjaaja, neuropsykiatrinen valmentaja

045 204 1107 
info@tahos.fi

TARINA

Tahos Oy

Tahos Oy syntyi musiikkiterapiaan erikoistuneesta Ääniavarasta.  Vastasimme asiakkaiden toiveeseen olla avuksi lapsuuden lisäksi myös muissa elämänkaaren vaiheissa. Apua toivottiin mielen hyvinvoinnin lisäksi myös kehon hyvinvointiin.

Tahos on karjalan kielen murresana ja tarkoittaa tahtoa/halua. Omaa tahtoa tarvitaan, että voi kehittyä tai kasvaa. Terapia- ja valmennuspalveluissamme autamme asiakkaitamme hiomaan vahvuuksiaan ja voimaan paremmin.

UUTISET

Tahoksella tapahtuu

Ääniavaran nimi on nyt

  Ääniavara Oy muuttuu Tahos Oy:ksi   Alkuvaiheessa toimivat sekä aaniavara.fi että tahos.fi päätteiset sähköpostit....

Read More

Uusia palveluja

Ääniavara perustetiin 10 vuotta sitten musiikin ympärille. Musiikkiterapia on tavoitteellinen, tieteelliseen tutkimukseen perustuva hoito- ja...

Read More
YHTEYSTIEDOT

Ota yhteyttä meihin

Laskutustiedot:

Tahos Oy
y-tunnus: 2635177-3

Verkkolaskuosoite: 003726351773
Välittäjät: Maventa 003721291126, Basware BAWCFI22

PDF-muotoiset laskut osoitteella:
asiakaspalvelu@talousfocus.fi

Kirjoita viesti tai soita meille, niin puhutaan lisää tarpeistasi, ja siitä miten voimme auttaa.